Stojak na gryfy i obciążenia inSPORTline Multipress to niezbędne narzędzie umożliwiające bezpieczny i skuteczny trening z odważnikami. Przy jego pomocy, z łatwością możemy wykonywać przysiady z obciążeniem, w celu wzmocnienia mięśni nóg. Istnieje również możliwość dokupienia ławki skośnej, która może być używana do podnoszenia ciężarów, w celu wzmocnienia górnych partii ciała. Stojak na gryfy i obciążenia inSPORTline Multipress posiada cztery uchwyty do przechowywania sztang (50 mm).
- Jeśli potrzebujesz porady w wyborze odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń, zadzwoń! Numer telefonu znajdziesz w zakładce "kontakt - informacje o produkcie".
Opis techniczny:
-
Precyzyjne 7-kątowe urządzenie połączone z 7-kątowym ustawieniem miejsca treningowego ze sztangą
-
Liniowe łożyska kulkowe systemu Smith z 20-punktową blokadą belki poprzecznej dla bezpieczeństwa - gwarantuje zatrzymanie w dowolnym momencie treningu.
-
Urządzenie jest łatwe do kontrolowania i waży tylko 30kg. Jest idealne dla amatorów i profesjonalistów.
-
Sześć drążków o olimpijskich rozmiarach zapewnia bezpieczeństwo obciążenia oraz zapewnia łatwy dostęp.
-
Budowa zapewnia brak jakikolwiek blokad ruchu podczas ćwiczeń.
-
Idealne do domu, publicznych oraz hotelowych siłowni
-
Wymiary: 83"W x 66"D x 64"S
Wydłużona gwarancja
Ćwicząc z tym produktem, wzmocnisz te partie ciała:
Polecane przez Alois Hadamczik, trenera czeskiej drużyny hokeja na lodzie.